Kanopi Asma Tavan Panel | Akustik Kumaş Askı Paneli

Kanopi akustik panel dışı kumaş ile kaplı içi ise camyünü olan akustik panellerdir. Ses geçişini engellemek amaçlı üretilen ve ses dalgalarını emen eko ve yankıyı yok eden bu kanopi paneller yüksek performanslarda ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlar.

Difüzor Ahşap Akustik Panel

Difüzör Panel | Ahşap Duvar Panelleri | Akustik Ses Yalıtım Paneli

Difuzör panel akustik ahşap paneller uygulandığı yerlerde hem akustik düzenleme, hem de dekoratif görünüm sağlamaktadır. Ahşap difüzör paneller bu yüzden dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir ve tamamen doğal olarak üretilmektedir.

İncele

Baffle Akustik Ses Yutucu Panel

Akustik Baffle Panel | Baffle Tavan Askı Sistemleri | Akustik Tavan Kaplama

Baffle panel ortamdaki yankı, yüksek ses ve gürültünün yok edilmesi yada en aza indirgenmesi için kullanılan akustik ses yalıtım panellerinden birisidir. Baffle panellerin dış yüzeyi akustik kumaş kaplı ve içinde cam yünü bulunan akustik panelleridir.

İncele

Müzik Odası Akustik Oda Kiti

Akustik Oda Kitleri | Akustik Duvar Paneli | Oda Kiti

Akustik oda kitleri kaliteli stüdyolarda kaliteli müzik için çözüm amaçlı kullanılan ve ses dalgalarını emme katsayısına sahip olan bu akustik ses yalıtım malzemeleri genelde duvar köşelerine uygulanmaktadır. Oda kitleri orta ve yüksek frekansları ve yankıyı gibi gürültünün oluştuğu yerlerde kullanılmaktadır.

İncele

Askılı Özel Yüzer Tavan Paneli

Akustik Yüzer Tavan Panelleri | Ses Emici Tavan Paneli

Akustik yüzer tavan panelleri yüzeyi kumaş kaplı olup yüzeyinde cam bulunan ses düzenleyici panellerdir. Akustik yalıtım ve ses düzenlemesi sağlamak amacıyla tavanda özel askı aparatlarıyla kullanılır.

İncele

Akustik kumaş Kaplı Paravan Fiyatları

Akustik Ses Emici Paravan |Kumaş Kaplı Paravan | Ortam Bölücü Panel

Akustik ses emici paravan, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

İncele

Akustik Hareketli Ara Bölme Duvar Panelleri

Hareketli Ara Bölme Panelleri | Akustik Hareketli Duvar

Hareketli ara bölme panelleri, 45 mm kalınlığında üretilmektedir. Bu akustik paneller kullanılacağı alana göre daha önceden tarafımızdan tasarlanmış sistemler vasıtası ile sabit duvar yada hareketli bölme duvar olarak balo ve toplantı salonlarının parçalı ve bütün olarak kullanılmasına olanak sağlar.

İncele

Masa Seperatörü Uygulama Fiyatları

Masa Seperasyon Panelleri | Masa Seperatörü | Masa Bölücü Akustik Panel

Masa seperatörü genellikle ofis ortamlarında kullanılmak üzere bulunduğu mekanın ortamına uygun olarak özel üretilmiştir. Müşterilere sunulan bu seperatörler yüksek kaliteli akustik ses yalıtımı sağlar. Kolay montajı ile da rahatlıkla uygulayabileceğiniz akustik masa seperatörü, farklı model seçimleriyle piyasadaki yerini almaktadır.

İncele

Akustik Kumaş Kaplı Panel

Akustik Kumaş Panel | Kumaş Kaplı Duvar ve Tavan Paneli

Akustik Kumaş Panel renkli ve dekoratif görünümü ile göze hitap etmektedir. Akustik ses düzenlemede kullanılan bu akustik paneller çekici modelleri sizde satın alabilir ve istediğiniz alanda farklı şıklıkla kullanabilirsiniz. Akustik görünümünün yanı sıra ekolanma ve ses karışıklığını ortadan kaldırmaktadır.

İncele

Akustik Kumaş Panel Kaplama

Akustik Yankı Yansıtıcı Panel | Akustik Ahşap Panel

Akustik panel iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir. Akustik önemli bir bilim dalıdır ve ses titreşim dalgalarının etraftaki obje ve eşyalarla çarpışmasını , ses emilmesi ve yansıtılması ilişkisini inceler. Ses dalgalarının kes, kin ve sert objelere çarpması ile oluşan yankı, bir çok kez ortam ses kalitesini ve insanlar arası iletişimi zorlaştırmaktadır.

İncele

Akustik Ahşap Tavan Panelleri

Akustik Ahşap Tavan Panelleri | Ses Emici Paneller

Akustik Tavan Panelleri ses yalıtım çözümlerinde kullanıldığı gibi dekoratif özelliği sayesinde tasarımsal açıdan da mekana farklı bir renk katar. Akustik tavan panelleri tasarımsal açıdan kendi aralarında genel anlamda kavisli ve düz olarak ayrılmaktadır

İncele

Derzli Ahşap Panel

Ahşap Derzli Panel | Ahşap Akustik Panel

Akustik Derzli Paneller görünümü açısından kaliteli dekoratif bir özellik katığı ortamda akustik düzenleme açısından yüksek performans sağlamaktadırlar. Derzli duvar panelleri dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sağlamaya yönelik çalışmalar doğrultusunda Aksa Akustik tarafından geliştirilmiş panellerdir.

İncele

Akustik Delikli Panel Uygulaması

Ahşap Delikli Panel | Ahşap Akustik Panel

Üzerleri delikli ve derzli olan akustik ahşap paneller kapalı ortamlarda gürültüyü emerek akustik düzenlemeye yardımcı olan kaliteli ses duyumu veren akustik panellerdir. Akustik Ahşap Panelleri duvar ve tavanlarda akustik amaçlı kullanabilirsiniz. MDF ve Msf/Lam ahşap olarak üretilebilir.

İncele

Akustik Ses Emici Ahşap Panel

Akustik Ahşap Panel | Ahşap Yansıtıcı Panel

Ahşap akustik paneller çınlama, eko, yankı ses problemlerine karşı yüksek oranda etki sağlamaktadırlar. Kapalı ortamlarda gürültüyü soğuran ya da yansıtan ahşap paneller ile ortamda dekoratif bir görünüm sağlayabilirsiniz. Akustik ahşap paneller yankı ve yansıtıcı panel olmakla beraber delikli, derzli modelleri mevcuttur. Kapalı ortamlarda gürültüyü soğuran ya da yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım eden kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir.

İncele