Akustik Yankı Yansıtıcı Panel | Akustik Ahşap Panel

Akustik ahşap delikli ve derzli panel iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çekebilmektedir. Akustik önemli bir bilim dalıdır ve ses titreşim dalgalarının etraftaki obje ve eşyalarla çarpışmasını , ses emilmesi ve yansıtılması ilişkisini inceler. Ses dalgalarının keskin ve sert objelere çarpması ile oluşan yankı,  bir çok kez ortam ses kalitesini ve insanlar arası iletişimi zorlaştırmaktadır.

AKUSTİK YANKI YANSITICI PANEL

Kapalı mekanlarda sesleri soğuran bu ürün akustik ses kalite artırımı sağlamaktadır. Akustik ihtiyaç duyulan mekanlarda tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Ses yutucu ve yansıtıcı özellikte akustik panellerdir.

akustik yankı yansıtıcı panel

akustik yankı yansıtıcı panel

AHŞAP AKUSTİK YANKI PANELLERİ

Ses yankılanmasının sorun olduğu bir çok alanda kullanılabilir, Dekoratif görünümlü olup istediğiniz renk ve formatta imal edilebilir.

akustik yankı yansıtıcı panel

akustik yankı yansıtıcı panel

AKUSTİK DUVAR PANELLERİ

Akustik yankı yansıtıcı panel; duvar ahşap panellerin çeşitlerinden bir tanesi de delikli modelidir. Şık tasarımı ve dekoratif görünümüyle mekanlarda muazzam bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yankı yansıtıcı bu paneller, mekanlarda yankılanma gibi sorunları ortadan kaldırır.

akustik yankı yansıtıcı duvar panelleri

akustik yankı yansıtıcı duvar panelleri

YANKI ENGELLEME PANELLERİ 

Akustik yankı yansıtıcı paneller kolay temizlenebilir olduğundan ve uygulamanın yapıldığı iç mekanlarda hijyeni sağladığından dolayı tercih edilmektedir. Aynı zamanda ahşap  tavan sistemleri, uygulama yapılan alanlara modern bir görünüm katmaktadır.

yankı engelleme panelleri

yankı engelleme ses yalıtım panelleri

AKUSTİK SES YALITIM VE YANKI PANELLERİ

akustik ses yalıtım ve yankı panelleri

akustik ses yalıtım ve yankı panelleri

AKUSTİK SES YALITIM VE YANKI PANEL UYGULAMA