Aks Rapid Sünger Yapıştırıcı | Solid Bazlı Özel Yapıştırıcı

Akustik Sünger yapıştırıcısı akustik ses yalıtımında yüksek ses temposunda , yankı, eko, titreşim gibi ses sorunlarının önlenmesi için kullanılan ses yalıtım süngerlerinin ve malzemelerinin uzun ömürlü kullanıma sahip olması için kullanılan malzemedir . Yüksek ses yutum değerlerine sahip ve yanmaya karşı yüksek direnç gösterebilen akustik süngerlerin yüksek performanslı akustik köpüktür. Akustik Süngerler yoğunlukları nedeniyle kolay kolay yıpranmadığı gibi, küflenmez ve koku yapmazlar. Akustik süngerler yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olmuş ses yalıtım süngerleridir.

aks rapid sünger yapıştırıcısı

aks rapid sünger yapıştırıcısı

AKUSTİK SÜNGER NASIL YAPIŞTIRILIR ? SES YALITIM MALZEMESİ NASIL UYGULANIR ?

Akustik sünger uygulaması kolay üründür. Aks rapid sünger yapıştırıcı güçlü ses yalıtım uygulama yapıştırıcısını duvara uyguladıktan sonra süngerimizi beklemeden uyguluyoruz. Kuruma süresi 10 – 15 dk arasındadır. Uygulama Şekli Toz ve yağdan arınmış yüzeylere fırça veya rakle ile uygulayın. Kuruma süresi sonunda yüzeylere bastırarak yapıştırın. 

Aks rapid sünger yapıştırıcı alev alan bir ürün olduğu için civarında sigara içmek ateş yakmak gibi eğilimlerde bulunulmamalı. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar meydana gelebilir. Uygulama bittikten sonra ortamı iyice havalandırdıktan bir süre sonra yapıştırıcı kokusu kaybolacaktır. 

aks rapid sünger yapıştırıcısı

aks rapid sünger yapıştırıcısı

İlk olarak bir adette parmak rulo ve yapıştırıcı olan solid malzeme gerekir. Malzemelerimizi tamamlandıktan sonra, yapıştırıcı bir kovaya aktarılır ve parmak rulomuzu yapıştırıcıya sürülür.

aks rapid sünger yapıştırıcısı