Labirent Sünger | Yanmaz Akustik Labirent Sünger | Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Yanmaz Labirent Sünger; seslerin düzenlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Akustik bir enerji olan seslerin kaynağından alınıp dinleyiciye kaliteli ve doğru bir şekilde aktarılmasını sağlayabilmek için seslerin kontrol altına alınması gerekir. Sesin sağlıklı ve anlaşılabilir bir şekilde algılanabilmesinde ortam akustiğinin önemi büyüktür. Labirent akustik sünger kullanımı ile seslerin düzenlenmesi ve dinleyiciye kaliteli bir şekilde aktarılması sağlanabilir.

labirent sünger m2 fiyatları

labirent sünger

Akustik düzenleme yapılırken akustik gürültü, ses yalıtımı, çınlama, yansıma gibi unsurların doğru bir şekilde ayarlanmasıyla kaynaktan sesin bozulmadan alınıp dinleyiciye aktarılması sağlanmaktadır. Gürültü kontrolüne karşı alınacak önlem ile akustik düzenleme sağlanmaktadır. Labirent akustik sünger ile akustik düzenleme sağlanabilmektedir. Labirent akustik sünger yankı yalıtımı, akustik izolasyon ve ses düzenleme uygulamalarında çok tercih edilen ve yüksek performanslı bir üründür. Ses şikayetleri ile karşılaştığınız ve bu konuda çözüm olarak kullanabileceğiniz akustik özellikte bir ses yalıtım süngeridir.

labirent sünger

labirent sünger

Yanmaz Labirent Akustik Sünger Kullanım Alanları

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Yanmaz akustik süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik Labirent süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapışkanlı modelleri de vardır.

labirent sünger

labirent sünger

Akustik Labirent Sünger Özellikleri

  • Yanmaz özellikte akustik bir süngerdir.
  • Nemden, rutubetten etkilenmez ve küflenmez.
  • Esnek bir yapıdadır. Hafif bir malzemedir.
  • Farklı yoğunluk ve kalınlıklarda üretilmektedir.
  • Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur.
  • Epidyem ses bariyeri ile birlikte kullanılabilir.
  • Rebonded bondex süngerpan ve düz akustik sünger ile birlikte uygulanabilir.
  • Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
  • Ses iletkenlik 0,035 W / mK
  • Ses yutma katsayısı ? = 0,30 – 1,12 

labirent sünger m2 fiyatları

labirent sünger

Labirent sünger yankılanma ve eko gibi ses problemlerini çözümleyerek seslerin kaliteli duyumunu sağlamaktadır. Ses frekanslarını kontrol altına alarak düzenlemektedir. Bariyerli modeli mevcuttur. Ses yalıtımında bariyerli modeli ile yüksek bir performans sergilemektedir.

Labirent sünger iki farklı maddeden elde edilmektedir. Bunlar melamin köpük ve poliüretan maddeleridir. Yanmazlık özelliği kazandırılmaktadır. Birinci sınıf kalite bir süngerdir. Etkili bir ses yalıtımı sağlanmak isteniyorsa bariyerli modeli tercih edilmelidir.

labirent sünger m2 fiyatları

labirent sünger m2 fiyatları

Akustik Süngerlerin, Kendiliğinden Yapışkanlı  Yanmaz piramit, spesiyal, labirent, yumurta ve düz sünger çeşitleri mevcuttur. Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya tarafımızdan ses yalıtımı uygulamasını  yaptırabilirsiniz. Labirent formlu olan süngerler diğer akustik süngerler ile aynı özelliği taşırlar şekilleri itibariyle tercih sebebi olabilir. Beyaz ve Gri renk Seçenekleri (Melamin) mevcuttur.

labirent sünger m2 fiyatları

labirent sünger m2 fiyatları

Labirent sünger akustik sünger çeşitlerinden olup yanmaz süngerler sınıfına da girmektedir. Ses problemlerin çözümlenmesinde üstün bir performans sağlamaktadır. Epdm ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Uygulamanın daha kolaylaşması için kendiliğinden yapışkanlı modeli de bulunmaktadır.

Labirent Sünger 50 DNS Yanmazlık Testleri

yanmazlık

yanmazlık akustik ses yutumu