Düz Sünger | Yanmaz Kendinden Yapışkanlı Akustik Düz Ses Yalıtım Süngeri

Düz sünger ; üzerinde desen ve şekil bulundurmayan, akustik sünger ses yalıtım  süngerlerinin sade görünümlü olan ve diğer akustik sünger çeşitleriyle aynı özellikleri taşımaktadır. Düz şekilde olması ile farklılık taşıyan düz akustik süngerler oldukça hafiftir ve kolay uygulanabilmektedir. Bu düz akustik süngerlerin yanmaz özellikte, yapışkanlı ve antibakteriyel yani melamin olanları da üretilmektedir.

akustik düz sünger

akustik düz sünger

Düz sünger rulo halinde üretilen ve rulosunda 10 m2 yada 15 m2 sünger bulunan akustik yetenek kazandırılmış ve yanmazlık dayanımı olan bir ses yalıtım malzemesidir. Ses kesici özellikte olan ses izolasyon malzemeleri ile beraber uygulanabilmektedir.

akustik düz sünger

akustik düz sünger

Akustik Düz Ses Yalıtım Sünger Avantajları:

  • İyi bir akustik düzenleme elemanıdır. 
  • Çok iyi bir ses yutucu olduğu gibi eğer bariyerli olarak kullanılırsa müthiş bir ses yalıtımı da sağlamaktadır. 
  • Doğru malzemeler ile uygulaması kolay ve uzun ömürlüdür. 
  • Uygun fiyatlı ekonomiktir.
  • Profesyonel bir görünüm sağlar.
  • Bariyerli model kullanılarak akustik düz sünger ses yalıtımı daha iyi bir yalıtım sağlamaktadır. Bariyerli süngerlerin oluşumu ise 2 sünger arasına ağır epdm ses bariyerinin şıkıştırılması sonucu oluşan ve yüksek kalitede hizmet alınması için kullanılmaktadır.

akustik düz sünger

akustik düz sünger

Düz akustik süngerler koku veya küflenmez yapmaz şekilde üretilmektedir. Akustik düz ses süngeri ses yalıtımında yeterli gelmediği yerde veya yüksek kalitede hizmet alınmak istenmesi durumunda bariyerli modelinin tercih edilmektedir. Akustik düz sünger sinema salonu, stüdyo, reji odası, kayıt odası, çağrı merkezi , ofis, jeneratör odası, klima odası gibi mekanlarda kullanılabilmektedir. Kısaca akustik düz süngerler ses yalıtımının gerektiği yerlerde kullanılmaktadır.

akustik düz sünger

akustik düz sünger

Akustik Düz Sünger

Akustik Sünger Çeşidi: Düz 

Akustik Sünger Teknik Özellikleri: 

Boyut: 100×100 cm

DNS: 50 kg/m3

Kalınlık: 10 mm – 20 mm 30 mm

YANMAZ DÜZ AKSUTİK SÜNGER GÖRSELLERİ