Yanmaz Melamin Süngerler | Basotect Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz melamin sünger melamin reçine, bir termoset polimerden yapılmış, esnek, açık hücreli bir köpüktür. Basotect üstün özellikleri yüksek ses emme kapasitesi, alev geciktirici özellikleri, yüksek sıcaklık dayanımı, düşük ağırlık ve ısı yalıtımı vardır. Basotect üstün özellikleri nedeniyle ses yalıtım uygulamaları ve sanayi, otomotiv, ulaşım ve tüketici yani temizlik gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Hafif ve açık mineral lifleri olduğundan Basotect hızlı ve kolay monte edilebilir. Yapısı ve ham maddesinden ötürü yanmaz ve zehirli kimyasal içermemektedir.

basotect yanmaz melamin sünger

basotect yanmaz melamin sünger

Basotect Melamin Akustik Yanmaz Sünger

Ses yalıtımına öncelik tanınan bu süngerler akustik uygulamalarında tercih edilmektedir. Basotect süngerler melamin köpüğünden üretilmiş sık gözenek yapılır=0,033W/mK ısı iletim değeriyle ses yalıtım ve akustik düzenlemenin yanı sıra ısı yalıtımında fayda sağlayan, 8-11kg/m³ yoğunlukta, anlık 290°C uzun süreli 150°C’ye kadar yangına dayanımlı, açık gri renkli, düz ve piramit yüzeyli sünger levhalardır. Basotect melamin yanmaz akustik süngerler düşük yoğunluk ile yüksek ses yutumu ve yalıtımı sağlayan özel ürünlerdir. Ham maddesi melaminden imal edilen sertifikalı ve test raporları bulunan antibakteriyel gri ve beyaz ses izolasyon ürünüdür. Yüksek seviyede bir ses yalıtımı sağlaması için bir kaç ürün ile birlikte kullanılması gerekmektedir.

basotect yanmaz melamin sünger

basotect yanmaz melamin sünger

Melamin Yanmaz Sünger Kullanım Alanları

Özellikle hastanelerde, okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Basotect melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda da kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Basotect Melamin süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modellerde vardır.

basotect yanmaz melamin sünger

Yanmaz melamin süngerler labirent, Piramit, Yumurta, Spesiyal ve düz olarak desenlerde üretimi yapılabilmektedir. İstediğiniz desenlerde dilediğiniz miktarda siparişini verebilirsiniz. Stokta olan ürünler ödemesi yapıldığı takdirde aynı gün içerisinde kargo veya ambar ile gönderilmektedir. Basotect melamin sünger fiyatları malzemenin yoğunluğu ve kalınlığına göre değişiklik gösterir. Ses emici, akustik düzenleyici ve ses soğurucu özelliktedirler. Kullanım alanları çok geniştir. Antibakteriyeldir ve yanmaya karşı ekstra dayanım sağlar. Küflenmez ve koku yapmaz özelliktedir.

basotect yanmaz melamin sünger

BASOTECT YANMAZ MELAMİN SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • Yumurta, labirent, spesiyal ve piramit gibi formlarda üretilebilir.
  • Birinci sınıf kalitede bir üründür.
  • Yanmazlık özelliğe sahiptir.
  • Üstün akustik özelliği vardır.
  • Beyaz ve gri renk seçenekleri mevcuttur.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri vardır.
  • 1m x 2m veya 1m x 1m ebatlarında üretilir.