Ses İzolasyon Malzemeleri | Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Akustik Kabin Uygulama

Akustik Hazır Kabin | Portatif Akustik Oda

Akustik hazır kabin genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır. Müzik aletleri ile çalışma ve kayıt yapmak için gerekli profesyonel izolasyonu sağlanması için hazırlanmış portatif akustik odalardır. İç kısmında bulunan akustik yanmaz süngerler ve paneller kullanılarak kabin içeresindeki ses yalıtımı sağlanmış olur.

İncele

Basotect Melamin Labirent Sünger Uygulaması

Basotect Melamin Labirent Sünger | Akustik Labirent Sünger | Antibakteriyel Sünger

Basotect labirent sünger melamin köpüğünden üretilir. Düşük yoğunlukta, sıcaklığa dayanıklı, aynı zamanda ses yutum kabiliyeti nedeniyle ses yalıtım uygulamalarında kullanılabilen bir malzemedir. Antibakteriyel yapıya sahiptir.

İncele

Basotect Melamin Special Sünger

Basotect Melamin Special Sünger | Akustik Spesiyal Sünger

Basotect melamin special sünger melamin sünger grubundan olup, Basf’ın ürettiği special basotect süngerler yanmaz özelliği ve hafifliği ile bilinir. Basotect melamin special süngerler melamin ham maddesinden üretilmi…

İncele

Basotect-Melamin-Yumurta-Sünger

Basotect Melamin Yumurta Sünger | Akustik Yumurta Sünger | Antibakteriyel Sünger

Basotect melamin yumurta sünger orta ve yüksek frekanslı seslerin rahatlıkla yutulmasına olanak sağladığı gibi çınlamanın da önüne geçerek mekanın akustik düzenleme sağlanmasını da mümkün kılmaktadır.

İncele

Akustik Piramit Sünger

Basotect Melamin Piramit Sünger | Akustik Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger akustik ses yalıtımı ve gürültü izolasyonunda verim alabilmek ve göze hitap etmesi açısında farklı bir tasarım elde etmek için üretilen ses yalıtım süngeridir. Bu süngerler adından da anlışıldığı gibi piramit şeklindedir. Yanmaz alev almaz özelliğe sahiptir ISO sertifikalıdır.

İncele

Basotect-Melamin-Sünger

Basotect Melamin Sünger | Akustik Yanmaz Sünger

Basotect Melamin Süngerler yangına karşı dayanıklı alev almaz, beyaz veya açık gri renk seçeneklerinde değişik formlarda üretilmektedir. Basotect melamin süngerler orta ve yüksekses frekanslarındaki sesin emilimi, yankının engellemesi ve akustiği sağlanmak için gereken yerlerde akustik düzenleme ve ses yalıtımı süngeri olarak kullanılmaktadır.

İncele

Ahşap Panel Arkası Uygulaması

SoundTex Kumaş | Akustik Keçe

Soundtex kumaş : Akustik keçe kumaşlar , Ahşap perfore delikli derzli ( fugalı ) tavan duvar panellerin arka yüzeylerine preste ısıtılarak monte edilen kendinden yapışkanlı ses yalıtımı ve akustiği sağlayan ithal kumaşlardandır. Mükemmel ses yutum değerlerine sahiptir. Akustik panel yapımında kullanılan profesyonel akustik kaplama malzemedir.

İncele

Firexpan Kauçuk Sünger Malzeme

Firexpan | Firex Kauçuk Yanmaz Elastomerik Sünger Köpüğü

Firexpan ;ses yalıtımı ve titreşim önlemek için kullanılan kauçuk süngerlerdir. Firexpan sünger tamamen esnek yapıda ve dayanıklı malzemelerdir. Firexpan kauçuk maddelerin geriye dönüşüm yoluyla tekrar kullanılabilir hale gelmesi ve polyester karışmasıyla daha esnek ve dayanıklı şekilde üretilir.

İncele

Regupol Zemin Ses İzolasyonu

Zemin Kauçuk Levha | Vibrasyon Kesici Kauçuk | Ses Yalıtım Malzemesi

Zemin Vibrasyon Kesici Kauçuk Levha, bir elastik ses yalıtım malzemesidir ve rulo, levha parçalar halinde temin edilmektedir. Zemin Kauçuk Levha darbe yüksek ses ve titreşim, dayanıklılık ve direnç gerektiren bütün uygulamalarda kullanılabilmek için uygundur.Zemin Kauçuk Levha koruma bina ve darbe ses koruması, yüklerin sabitlenmesi için titreşim teknolojisi ve kaymaz paspaslar malzemeler için spor yüzeyleri, taban kaplaması, darbe koruması, çarşaf ve fayans geniş bir yelpazede için kullanılabilir.

İncele

Bondeks-Ses-İzolasyon-Sünger-Uygulamaları

Bondex Süngerpan | Bondeks Ses Kesici İzolasyon Süngeri

Bondex süngerpan yüksek ses frekansının izole edilebilmesi için zemin, tavan ve duvar ses yalıtım uygulamalarında kullanılabilir. Yüksek yoğunluğa sahiptir ve ses kesici bir malzemedir. Süngerpan ufak sünger parçacıklarının birleştirilmesiyle oluşur. Yoğun ve sıkıca birleştirilir. Ses izolasyon uygulamaları için özel üretilir ve bu sünger yüksek performans sağlamaktadır. Standart olarak üretimi 10 mm – 70 mm kalınlıklarında ve 100 dns – 180 dns yoğunluklarından yapılmaktadır. Bir çok yerde ses izolasyonu sağlamak için kullanılmaktadır.

İncele

Rapid-Akustik-Sünger-Yapıştırıcı

Aks Rapid Sünger Yapıştırıcı | Solid Bazlı Özel Yapıştırıcı

Akustik Sünger yapıştırıcısı akustik ses yalıtımında yüksek ses temposunda , yankı, eko, titreşim gibi ses sorunlarının önlenmesi için kullanılan ses yalıtım süngerlerinin ve malzemelerinin uzun ömürlü kullanıma sahip olması için kullanılan malzemedir.

İncele

Zemin Ses İzolasyon Bandı

Akustik Bant | Ses Yalıtım Bantları Elastomerik Köpüğü

Ses Yalıtım Bandı duvar yapımında çelik sac profillerinin altına yapıştırılır ve alçı levha bölmesinde kullanılır. Ses izolasyon malzemeleri köprülerini ortadan kaldırarak ses performansını arttıran ses izolasyon malzemesidir. Kaliteli üretimi sayesinde ses yalıtım performansını artırmaktadır.

İncele

Titreşim Kesici Mantar Kauçuk Levha

Zemin Mantarlı Kauçuk Levha | Şap ve Parke Altı Ses İzolasyon Malzemesi

Mantarlı kauçuk levha zeminlerde kullanılan etkili ses izolasyon malzemelerinden biridir. Zeminlerde meydana gelen titreşim, topuk gibi vibrasyon kesiciolarak kullanılan mükemmel bir yalıtım malzemesidir. Mantar şilte ham maddesi mantar olan bir yalıtım malzemesidir. Daha çok şarap tapası yapımında kullanılan kabuklardan artan parçalar öğütülüp granül haline getirildikten sonra mantar şilte ve benzeri ürünlerin yapımında kullanılırlar.

İncele

Epdm Ağır Ses Bariyeri

Epdm Ses Bariyeri | Teknobar Epdm Kauçuk Kurşun Bariyer

Epdm ses bariyeri titreşim kaynaklı yada darbe ve yapı kaynaklı yayılan gürültüyü engellemek amacıyla kullanılan ve yüksek performans sağlayan akustik ses izolasyon malzemeleridir. Sık bir şekilde inşaat sektöründe duvar, tavan ve zemin yalıtımında kullanılır. Epdm ses bariyeri ses yalıtım süngerleri ile birlikte de uygulanır. İki akustik ve ses yalıtım süngeri arasına lamine edilerek yüksek ses kesim kuvvetine sahip malzeme halini alır.

İncele

Titreşim-Emici-Halı

Pvc Tabanlı Akustik Halı | Akustik Kauçuk Tabanlı Halı

Kauçuk tabanı sayesinde titreşim ve vibrasyon emici üründür. Kaymaz özellikte akustik yalıtım sağlamaktadır. Zemine serebileceğiniz en iyi ses izolasyon malzemelerinden biridir.

İncele

Zemis Ses Yalıtımı

Zemin Ses Yalıtımı | Şap Altı Ses İzolasyon Malzemeleri

Zemin ses yalıtımı yapılması gerekli durumlarda seramik vb. kaplama malzemelerinin altına kaplama ve ana zeminin birbirinden ayırmak ve ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılır.

İncele

Katlar Arası Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı | Katlar Arası Ses İzolasyon | Üst Kata Giden Seslerin Yalıtımı

Tavan ses yalıtımı üst kata giden sesleri engellemek için yapılan ses izolasyon malzemeleri uygulamalarıdır. Komşu duvarlarından gelen ses problemleri yüzünden bir çok aile komşusuyla sıkıntı yaşamaktadır.

İncele

Heraklite Ahşap Yünü

Heraklite Ahşap Yünü | Çimento Esaslı Levha | Akustik Ahşap Pan

HERAKLİTE ahşap rende talaşı (yünü) ile çimentonun özel metotlarla levha haline getirilmesidir. Çimento, ağaç liflerinin tabii elastikiyet özelliğini muhafaza eder ve levhalara süresiz dayanıklılık sağlar.

İncele

Zemin Parke Altı Mantar Şilte

Zemin Mantar Şilte | Mantar Cork Rulo Şilte | Zemin Ses Yalıtım Malzemesi

Mantar şilte ham maddesi mantar olan bir ses izolasyon malzemeleridir. Mantar, mantar meşesi ağacının kabuğundan elde edilir. Daha çok şarap tapası yapımında kullanılan kabuklardan artan parçalar öğütülüp granül haline getirildikten sonra mantar şilte ve benzeri ürünlerin yapımında kullanılırlar.

İncele

Şap Altı Kauçuk levha ses izolasyon malzemeleri

Zemin Kauçuk Levha | Şap Altı Kauçuk Şilte | Zemin Ses Yalıtım Malzemesi

Zemin kauçuk levha esnek ve darbe emici özeliğe sahiptir ayrıca hijyenik bir üründür. Bu sebeple birçok zemin uygulamasında tercih edilmektedir. Suyla temizliği yapılabilmektedir. SBR olarak imal edilebildiği gibi EPDM olarak da üretilebilen rulo kauçuk 5mm kalınlığında üretilir.

İncele

Ses Geçirmez Akustik Ahşap Kapı ses izolasyon malzemeleri

Akustik Ses Yalıtımlı Kapı | Ses Geçirmez Kapı

Akustik Ses Yalıtımlı kapı olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. 64 mm kanat kalınlığı masif serenli, içinde ses kesici özel 3 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses izolasyon malzemelerinden kapı özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.

İncele

Bariyerli Basotect Sünger

Bariyerli Melamin Sünger | Ağır Bariyerli Basotect Köpük

Bariyerli melamin sünger ses kirliliğinin ortadan kalmasını sağlamaktadır ve ortamda akustik düzenleme de sağlamaktadır. Beyaz ve antrasit gri renklerinde üretimi sağlanan melamin süngerler hijyen açısından diğer ses izolasyon malzemelerinden farklıdır.

İncele

Bariyerli Bondex Süngerpan

Bariyerli Bondex Süngerpan | Ses İzolasyon Malzemeleri

Geniş kullanım alanları ve etkili ses yalıtımı özelliği ile çok tercih edilen ürünlerden biridir. Gürültü, yankı ve titreşime karşı hassas olan ve kullanımı ile yüksek frekanslı seslerde etkilidir.

İncele

Bariyerli Süngerler

Bariyerli Akustik Sünger | Ağır Bariyerli Süngerler | Ses İzolasyon Süngeri

Bariyerli akustik sünger ses izolasyon malzemeleri arasında bulunan akustik sünger yanmaz poliüretan köpük ham maddesi ile üretilmektedir. Ayrıca ağır epdm ses bariyeri sayesinde ses emilimi daha iyi bir duruma gelmektedir. Sesin şiddetine, ortamın ölçülerine ve sesin türüne göre ses bariyerinin poliüretan köpük ile sıkıştırılması sonucu oluşmaktadır.

İncele

Yanmaz Melamin Sünger | Basotect Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz melamin sünger melamin reçine, bir termoset polimerden yapılmış, esnek, açık hücreli bir köpüktür. Basotect üstün özellikleri yüksek ses emme kapasitesi, alev geciktirici özellikleri, yüksek sıcaklık dayanımı, düşük ağırlık ve ısı yalıtımı vardır. Basotect üstün özellikleri nedeniyle ses yalıtım uygulamaları ve sanayi, otomotiv, ulaşım ve tüketici yani temizlik gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Hafif ve açık mineral lifleri olduğundan Basotect hızlı ve kolay monte edilebilir. Ses izolasyon malzemeleri yapısı ve ham maddesinden ötürü yanmaz ve zehirli kimyasal içermemektedir.

İncele

Yanmaz-Düz-Sünger

Yanmaz Düz Sünger | Akustik Düz Ses Yalıtım Süngeri | Ses Yalıtım Malzemesi

Yanmaz düz sünger akustik ses yalıtımı veya ses izolasyon malzemeleri uygulamalarında kullanılır. Düz form yüzeyi sayesinde uygulama kolaylığı sağlanır. 10mm-20mm-30mm kalınlığa 50dns yoğunluğa sahip olduğundan çeşitli ses frekanslarını önlemek amacıyla kullanılabilir. Sadece siyah rengi olsa da yüzeyi sprey boya ile boyanabilecek durumda olduğundan istenilen renkte boyayıp mekanın akustiğine ayak uydurmasını ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Yanmaz Düz süngerler yüksek yoğunluğa sahip olmadığından yüksek sesleri kesemez bunun..

İncele

Yanmaz Special Sünger

Yanmaz Special Sünger | Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz Special Süngerler Acosutic Firend sünger grubundan olup yanmazlık özelliği o class sekmentinden olup akma dökülme ( tozuma ) ve sarkma yapmaz. Ses izolasyon malzemeleri arasında ilk sırayı alan bu performansı yüksek profesyonel stüdyo ses yalıtım malzemesi olan ses izolasyon süngerleri son derece etkili ses emilim  ses izolasyon malzemeleri değerlerine sahiptir. Hem alçak ve yüksek frekanslardada beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Plaka olarak üretilen Special Süngerlerin ebadları : 1000 mm x 1000 mm ve Kalınlık olarak 40 mm standart kalınlığa sahiptir.

İncele

Yanmaz Labirent Sünger

Yanmaz Labirent Sünger | Akustik Labirent Sünger | Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz Labirent Sünger stüdyo ses yalıtım malzemesi olan akustik labirent köpükler yüksek ses yutma özelliği sayesinde endüstriyel izolasyonda da tercih edilmektedir. Amatör müzisyenler için çok ideal bir akustik üründür. Akustik süngerleri kendinden yapışkanlı ev ses yalıtımını artırmak için arası ağır kauçuk ses yalıtım bariyerli de üretmekteyiz. Esnek bir yapıya sahip olduğundan kıvrımlı yerlerde bile uygulanabilmektedir.

İncele

Yanmaz-Piramit-Sünger

Yanmaz Piramit Sünger | Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Yanmaz piramit sünger mineral bazlı yanmazlık katkısı entegre edilmiş açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren piramit tipinde akustik ses yalıtım süngeridir. Esnek bir yapıya sahip olması ve kesim ölçülerinin uygulamaya elverişli olmasından dolayı kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddellerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit sünger fiyatı için fiyat listemize göz atabilirsiniz.

İncele