Basotect Melamin Labirent Sünger | Akustik Yanmaz Süngerler 

Basotect labirent akustik sünger, ham maddesi yangına dayanıklı melamin olan ve yankı yalıtımı, akustik çözümleme, ses izolasyonu gibi konularda yüksek performans sergileyen bir üründür. Labirent formlu Basotect Melamin Köpük standart üremi rengi beyaz yada açık gridir. Flok kaplama yapılarak  istediğiniz renkte Basotect Melamin Sünger üretimi de yapılmaktadır.

akustik basotect melamin labirent sünger

akustik basotect melamin labirent sünger

Basotect melamin labirent sünger; 50 x 125 cm ve 125×250 ölçülerinde üretilmektedir. Farklı ölçülerde sipariş üzerine özel olarak üretilebilir. Ayrıca dilediğiniz renklerde basotect labirent süngeri temin edebilirsiniz. Ses sorunlarını gidermektedir. Hafif yapısı esnek dokusu sayesinde kolayca uygulanabilir. Ayrıca kendinden yapışkanlı olarak temin ederek kendinizde uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Basotect Sünger, Basotect Melamin köpüğünden imal edilmektedir. Küf, nem, koku, mantar oluşumuna sebep olmaz.

akustik basotect melamin labirent sünger

akustik basotect melamin labirent sünger

Basotect Labirent Sünger Nasıl Uygulanır ?

Akustik sünger yapıştırıcısını önce basotect süngere sonra duvara kısım kısım sürerek beklemeden elimizden bulunan akustik süngeri yapıştırıcı sürdüğümüz bölgeye yaslıyoruz. Yapıştırıcı özel bir ürün olduğu için hem çabuk hem de uzun ömürlü bir uygulama sağlamaktadır. Kuruma süresi 10 – 15 dk arasındadır. Uygulama Şekli Toz ve yağdan arınmış yüzeylere fırça ile uygulayın. Kuruma süresi sonunda yüzeylere bastırarak yapıştırın. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri de vardır.

akustik basotect melamin labirent sünger

akustik basotect melamin labirent sünger

Basotect melamin labirent sünger;  hastanelerde, okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına kullanılır. Basotect Melamin labirent süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda da kullanabilirsiniz.