Hidrafor Odası Ses Yalıtımı | Hidrofor Kabini Ses Yalıtım Malzemeleri

Hidrafor Odası Ses Yalıtımı; rahatsızlık hissi uyandıran hidrofor odalarındaki cihazlar insan sağlığı açısında da büyük önem taşımaktadır. Bu gibi ses problemlerine karşı ses yalıtım uygulamaları yapılabilmektedir. Hidrofor cihazları çalıştırıldığında çevreye şiddetli bir şekilde gürültü kirliliği sağlar.

hidrafor odası ses yalıtımı

hidrafor odası ses yalıtımı

Hidrofor binalarda, dairelerde, villalarda, site ve yüksek binalarda su basıncının depolarda basınçlı su ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılır. Hidrofor odalarında makineden gelen rahatsız edici seslere ses izolasyonu ve yalıtım uygulaması yaptırabilirsiniz.

Hidrafor Odası Ses Yalıtımı; şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır. Rahatsızlık hissi veren bu gürültü kirliliğini ortadan kaldırmak amacıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

hidrofor odası ses yalıtımı

hidrofor odası ses yalıtımı

Hidrafor Odası Ses Yalıtımı;  kabini veya hidroforun bulunduğu mekanda ses geçişini engellemek istediğiniz bölgede ses izolasyon malzemeleri kullanarak buna olanak sağlamaktayız.

Ses izolasyon malzemeleri akustik ses yalıtım süngerleri, bariyerli süngerpan, bariyerli yanmaz sünger, süngerpan bondex sünger, ağır epdm bariyer ve titreşimli sesleri engellemek için kauçuk esaslı levhalar olabilir. Hangi malzemenin kullanılması gerektiğine karar verebilmek adına ses frekansını ölçüm aleti ile test etmelisiniz. Ardından malzemenin uygulanış biçimine göre işlem gerçekleştirilir.

hidrofor odası ses yalıtımı

hidrofor odası ses yalıtımı

hidrofor odası ses yalıtımı