ibb alibeyköy ek hizmetleri

İbb Alibeyköy Ek Hizmetleri

İbb ek hizmetleri radyo odasında rebonded bondex süngerpan, ipeksi kadife kaplı sünger ve basotect melamin sünger kullanılarak gürültü kirliliği ve yankı önlenmiş oldu. İstenilen modeld….

İncele

Özbay Proje

Özbay Proje apartman dairesi merdiven boşluğunda kullanılan basotect melamin süngerler son derece kaliteli malzemedir. İstenilen yüzey formu ve kalınlığı duvarlara uygulanmadan önce rebond….

İncele

Fenerbahçe Bright Kids Anaokulu

Bright kids anaokulunda tavandan gelen seslerden rahatsız olunduğu için ses yalıtımı uygulaması yapıldı. Bu tip uygulamalarda kullanılabilecek en iyi malzeme bondex sünger olacaktır. Bu ne….

İncele

Yöntem Araç İzleme Takip Sistemleri

Basotect melamin süngerler orta düzeydeki seslerin yalıtımını sağlamak amacıyla kullanılan akustik sünger modelidir. Farklı yoğunluk, renk kalınlık ve boyutta üretilmekte olduğundan dol….

İncele

Mecidiyeköy-Şişli | Gs Store

Basotect melamin süngerler birçok alanda rahatlıkla uygulanabilmektedir. GS Store Mecidiyeköy – Şişli binasında mekan içerisindeki yankının minimum seviyeye inmesini sağlamak için gri renk….

İncele

İstanbul Çekmeköy Seminer Salonu

Seminer odalarında yankı bulan sesler etraftaki ses emilim gücü olmayan katı cisimlere çarpar ve geri yansıma yapar. Bu durumu engellemek için sesin yoğun olduğu kısımlarda akustik ses yal….

İncele

Sarıyer Club Bar Restoran

Club Bar Restoranlar insan kalabalığının yoğun olduğu sosyal ortamlar olduğu için müşterilerin rahatsız olabileceği durumlar engellenmelidir. Ayrıca sadece ortam içerisi hesaba katılmaz….

İncele

Kadıköy Kozyatağı Donanım Haber

Donanım haber ekibi çalışmalarını yaparken tavandan gelen seslerden rahatsız olmamak amacıyla ses yalıtım uygulaması yaptırmak için bizden yardım aldı. Aksa Akustik olarak bu soruna cö….

İncele