Akustik Kumaş Panel | Kumaş Kaplı Duvar ve Tavan Paneli

Akustik Kumaş Panel renkli ve dekoratif görünümü ile göze hitap etmektedir. Akustik ses düzenlemede kullanılan bu akustik paneller çekici modelleri sizde satın alabilir ve istediğiniz alanda farklı şıklıkla kullanabilirsiniz. Akustik görünümünün yanı sıra ekolanma ve ses karışıklığını ortadan kaldırmaktadır.

akustik kumaş panel

akustik kumaş panel

Akustik Kumaş Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özellikli kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstenilen renkte kumaş kaplama yapılabilmektedir. Daha çok sinema salonlarında ve genel amaçlı salonlarda ahşap akustik panellerle birlikte kullanılmaktadır. 

akustik kumaş kaplı paneller

akustik kumaş kaplı paneller

Kumaş paneller dekoratif amaçlı ve ses sorunlarını çözümlemek için duvar yada tavanlarda kullanılan, dilediğiniz renklerde temin edebileceğiniz akustik yetenekte ürünlerdir. Kendinden yapışkanlı modelini isterseniz çok daha uygulanabilir hale getirebilirsiniz. 20 mm ve 40 mm kalınlığı ile farklı akustik görüntüler elde edebilirsiniz. Ayrıca farklı modellerde üretilebilmesi hacim akustiği sağlamanız içinde ekstra avantaj sağlayacak.

akustik kumaş kaplı paneller

akustik kumaş kaplı paneller

AKUSTİK KUMAŞ PANEL

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonunda, ofis çalışma odası, çağrı merkezi, müzik odası, otel gibi akustik ses yalıtımı yapılması gereken yerlerde kullanılmaktadır.

Kumaş Kaplı Akustik Panel : Ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki camyünü levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir.

akustik kumaş kaplı paneller

akustik kumaş kaplı paneller

KUMAŞ KAPLI AKUSTİK SES YALITIM PANELLERİ

Ofis ve toplantı alanlarındaki mevcut duvar ve kolon yüzeylerinin, hem dekoratif ve hem de ses emici özelliğe sahip “Akustik Duvar Kaplama Panelleri” ile kaplanması için geliştirilmiştir. Akustik Duvar Kaplama Panellerinin yüzeyinde sınırsız renk ve yüzey doku seçenekleri sunan akustik kumaş kullanılmaktadır.

akustik kumaş kaplı panel

akustik kumaş kaplı paneller

Akustik Kumaş Panel Uygulama Görselleri;