Bariyerli Akustik Sünger | Ağır Bariyerli Süngerler | Ses İzolasyon Süngeri

Bariyerli ses yalıtım sünger ses yalıtım malzemeleri arasında bulunan akustik sünger yanmaz poliüretan köpük ham maddesi ile üretilmektedir. Ayrıca ağır epdm ses bariyeri sayesinde ses emilimi daha iyi bir duruma gelmektedir. Sesin şiddetine, ortamın ölçülerine ve sesin türüne göre ses bariyerinin poliüretan köpük ile sıkıştırılması sonucu oluşmaktadır.

bariyerli akustik sünger

Jeneratör odaları, motor daireleri, hidrofor odaları yani sesin çok yüksek olduğu yerlerde bariyerli akustik sünger daha çok tercih edilmektedir. Ayrıca yalıtımın tamamen sağlanması için uygulanması istenen tekne motor kabinleri, klima odası, müzik odası, stüdyo gibi mekanlarda bariyerli akustik sünger kullanılarak ses yalıtımı mükemmel olarak sağlanabilir.

yapışkanlı bariyerli akustik sünger

bariyerli akustik sünger

Ses yutum kabiliyetini maksimum dereceye çıkarabilmek için labirent, piramit, düz, spesiyel ve yumurta gibi profillerde üretilen bariyerli süngerler akustik çözümler için son derece başarılı sonuçlar vermekte ve uygulama alanında işçilik gerektirir. Bariyerli akustik süngerler yanmaya karşı dayanıklı ve koku, küflenme yapmaz şekilde üretilmektedir.

yapışkanlı bariyerli akustik sünger

bariyerli akustik süngerpan

Havalandırma kanalları, tekne motoru yalıtımı, mekanik daireler, kompresör kabinleri, restoran, disco ve barlar, sinema salonları, konser alanları, toplantı salonları gibi akustik çözüm gerektiren tüm alanlarda bariyerli akustik süngerler tercih edilerek, yalıtım maksimum düzeyde sağlanabilir.

Bariyerli Kendinden Yapışkanlı Akustik Sünger

yapışkanlı bariyerli akustik sünger

bariyerli akustik sünger yapışkanlı

Bariyerli Akustik Melamin Ses Yalıtım Süngeri

bariyerli melamin akustik sünger

bariyerli basotect melamin akustik sünger