Klima Odası Ses Yalıtımı | Chiller Grubu Ses Yalıtım Malzemeleri

Klima Santral Odaları Ses Yalıtımı; Tesislere yapılan mekanik tesisat ve havalandırma sistemlerinin her türlü izolasyon uygulamalarını yapıyoruz. Chiller grubu ses yalıtımı çözümleri kabin ile izolasyon sağlanması gibi hizmet ve çözümlerimiz mevcuttur.

klima odası ses yalıtımı

klima odası ses yalıtımı

Klima Santral Odaları Ses İzolasyonu

Chiller grubu, soğutma, soğutucu odaları ve Klima santral odalarında akustik süngerler ve bariyerli bondex süngerpan ile ses yalıtımı uygulamaları yapılmaktadır. Bu tarz makine odaları ve dairelerinden gelen seslerden rahatsız oluyorsanız en yakın zamanda bize ulaşıp ses izolasyonu uygulaması yaptırınız.

klima odası ses yalıtımı

klima odası ses yalıtımı

Klimalar insanların daha rahat ve verimli yaşaması amacıyla kapalı ortamların havasını soğutan, nemini alan, isteğe bağlı olarak ısıtan toz ve partikülleri filtre eden cihazlardır.

klima odası ses yalıtımı

klima odası ses yalıtımı

Klimalar, konutlardan araçlara, iş yerlerinden eğitim mekanlarına kadar tüm alanlarda kullanılmaktadırlar. Tüm klima santralleri ve  soğutma odalarında ses yalıtımı sağlıyoruz. Sizi gürültüye maruz bırakmıyoruz. Alternatifli ve bütçenize uygun klima odası ses yalıtımı uygulaması yaptırabilirsiniz. Uygulamalarda kullanılan malzemeler I. sınıf ürünler olup ISO – TSE Kalite belgelidir. Yanmazlık ve kendiliğinden yapışkanlı ürünlerimiz mevcuttur.

klima odası ses yalıtımı

klima odası ses yalıtımı

Klima odası ses yalıtımı ciddi bir iştir istenen oranda ses kesilmesi olanağı mevcut olup doğru malzeme kullanımı çok önemlidir. Paranız çöpe gitmesin kaliteli bir ses yalıtımı uygulaması için Ümraniye ‘ de bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz veya telefon ile ulaşabilirsiniz.