Akustik Ses Yalıtımlı Kapı | Ses Geçirmez Kapı

Akustik Ses Yalıtımlı kapı olarak tasarlanmış, ses geçirmez özelliğe sahiptir. 64 mm kanat kalınlığı masif serenli, içinde ses kesici özel 3 çeşit şilte kullanılmaktadır. Ses yalıtım kapısını özel açık profili ile takım halde kullanılması ses yalıtımı için gereklidir.

akustik ses yalıtımlı kapı

akustik ses yalıtımlı kapı

Akustik ses yalıtım kapıları televizyon stüdyoları, radyo yayını stüdyoları, tiyatrolar, opera binaları, medya ve endüstriyel uygulamalar için yüksek azaltmalı akustik kapıların üretimi ve kurulumu konusunda uzun bir geçmişe sahibiz. Kapsamlı kapı yalıtımları sunmaktayız.

Akustik Ses Yalıtımlı Kapı

akustik ses yalıtımlı kapı

akustik ses yalıtımlı kapı

Ahşap Akustik Kapı

Ahşap akustik panel kaplanmış salon duvarlarının giriş çıkış kapıları, düz panel malzemeden yapıldığı zaman ses yansımalarına sebep olur, duyum kalitesini belli bir oranda bozar. Estetik olarak, akustik panel kaplanmış bir duvarda farklı kapı modelleri mimarı açıdan görüntü bozukluğuna sebep olmaktadır.

akustik ses yalıtımlı kapı

akustik ses yalıtımlı kapı

Gelen taleplerden dolayı akustik yüzeyli kapılar üretmekteyiz. Akustik kapıların salona bakan yüzeyleri akustik seçimine uygun olarak imal edilir.

Akustik kapı fiyatları – Ses Yalıtımlı Kapı – Ses Geçirmez Kapı – Sinema Salonu Kapısı – Müzik Odası Kapısı – Tiyatro Salonu Kapısı – Konferans Salonu Kapısı – Ahşap Akustik Kapı – Akustik Ses Yalıtımlı Kapı – Konferans Salonu Akustik Kapı – Ses İzolasyonlu Kapı