Mekanik ortamlar deyince aklımıza jeneratör odaları, asansör daireleri, tekne motorları, soğutma odaları, hidrofor odaları, atış poligonu, araç ses vb. mekanik ortamların ses izolasyonunu sağlayabilirsiniz.

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu | Jeneratör Kabini Gürültü İzolasyonu

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı jeneratörünüzden gelen seslerden rahatsız oluyorsanız yaptırmanız gereken uygulama modelidir. Sesi engelleyebilmek için jeneratörün bulunduğu daireye bir izolasyon çalışması yapabilir veya jeneratörünüzü bir kabin içerisine alarak sesi kesebilirsiniz.

İncele

Tekne Motor Kabini Ses İzolasyonu

Tekne Motor Kabini İzolasyonu | Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Tekne Motoru Ses İzolasyonu tekne motorlarından gelen rahatsızlık verici sesler adına ses izolasyonu uygulamaları ve malzemeleri toptan satışı yapmaktayız. Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz bariyerli ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm ağır ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur.

İncele

soğutma odası kabini ses yalıtımı mekanik ortamlar

Soğutma Odası İzolasyonu | Klima Odası Ses İzolasyonu Malzemeleri

Soğutma odası ses izolasyonu üniteniz, klimanız veya chiller grubunuzdan gelen sesler iş performansınızı veya günlük hayatta rahatsızlık oluşturuyorsa ses izolasyonu uygulamaları ile çözüme ulaşabilirsiniz. Kabin oluşturarak veya odanın tavan ve duvarlarına ses izolasyonu malzemeleri uygulanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

İncele

Asansör Dairesi İzolasyonu | Asansör Ses İzolasyonu Malzemeleri Uygulaması

Asansör dairesi ses izolasyonu mekanik ortamlarda ses yalıtımı yapılması gereken bir yerde asansör dairesi ses izolasyonu gürültü çıkartan ve rahatsız eden asansör ses kirliliğinden kurtulmak için ses izolasyon uygulamaları yapılmaktadır. Asansör sesleri bir çok farklı mekanda farklı rahatsızlık oluşturabilmektedir.

İncele

araç motoru mekanik ortamlar

Araç Motoru İzolasyonu | Otomobil Ses Yalıtımı | Mekanik Ortamlar

Araç teknolojisinde yakıt ekonomisi sağlamak amacıyla kullanılan malzemeler yolculuk sırasında rahatsız verebilmektedir. Aracın motorundan çıkan sesler sizi ve araçta bebek uyuyor ise oldukça rahatsız edici gelecektir. Veya dinlediğiniz müzik uzun süre dinlediğinizde rahatsız edici hale gelecektir.

İncele

kompresör ses yalıtımı

Kompresör Odası Ses İzolasyonu | Kompresör Dairesi Ses Yalıtım Malzemeleri

Kompresör Ses İzolasyonu; Kompresörlerde en çok rahatsız eden durum gürültü problemidir. Kompresörlerin yapısından dolayı bu ses olmak zorundadır. Ancak bu ses en aza indirilmeye çalışılmaktadır. Vidalı kompresörler, pistonlu kompresörlere oranla daha sessiz çalışmaktadır. Bunun sebebi pistonlu kompresörlerin çalıması esnasında pistonların vuruntulu bir şekilde silindirin içerisinde hareket etmesidir.

İncele

Hidrofor Odası Ses İzolasyonu | Hidrofor Kabini Ses Yalıtım Malzemeleri

Hidrofor Odası Ses Yalıtımı; Rahatsızlık hissi uyandıran hidrofor odalarındaki cihazlar insan sağlığı açısında da büyük önem taşımaktadır. Bu gibi mekanik ortamlar da ses problemlerine karşı ses yalıtım uygulamaları yapılabilmektedir. Hidrofor cihazları çalıştırıldığında çevreye şiddetli bir şekilde gürültü kirliliği sağlar.

İncele

Klima Santral Odası İzolasyonu | Chiller Grubu Ses Yalıtım Malzemeleri

Klima Santral Odaları Ses Yalıtımı; Tesislere yapılan mekanik ortamlar tesisat ve havalandırma sistemlerinin her türlü izolasyon uygulamalarını yapıyoruz. Chiller grubu ses yalıtımı çözümleri kabin ile izolasyon sağlanması gibi hizmet ve çözümlerimiz mevcuttur.

İncele

Atış Poligonu Ses İzolasyonu | Silah Atış Alanı Ses Yalıtım Malzemeleri

Atış poligonundan dışarıya giden sesler gürültü kirliliği oluşturur. Gürültü kirliliğini ve bu şikayetleri engellemek adına ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Atış poligonlarında mekandan sıfır düzeyde ses çıkmasını engelleyecek kadar yeterli ses yalıtımı uygulamaları sağlamaktayız. Atış poligonlarında mekanik ortamlar ses yalıtımını duvar, tavan ve zeminler için yapılan çalışmalar ile teknik uygulama ekibimiz en kısa sürede tamamlamaktadır.

İncele