Masa Seperasyon Panelleri | Masa Seperatörü | Masa Bölücü Akustik Panel

Masa seperatörü genellikle ofis ortamlarında kullanılmak üzere bulunduğu mekanın ortamına uygun olarak özel üretilmiştir. Müşterilere sunulan bu seperatörler yüksek kaliteli akustik ses yalıtımı sağlar. Kolay montajı ile da rahatlıkla uygulayabileceğiniz akustik masa seperatörü, farklı model seçimleriyle piyasadaki yerini almaktadır.

masa seperasyon panelleri

masa seperasyon panelleri

SEPERATÖR PANELLER

Profesyonel çağrı merkezi seperasyon sistemlerimiz seri imalat , hızlı montaj imkanı sağlayarak zamandan dolayısıyla maliyetten tasarruf etmenizi sağlayacak, çağrı merkezi masası (call center) için özel tasarlanmış modüler seperasyon sistemleridir.

masa seperasyon panelleri

masa seperasyon panelleri

CALL CENTER MASA SEPERATÖRÜ

Masa seperasyon panelleri içerisinde bulunan cam yünü ve dış yüzeyine kaplanan akustik kumaş sayesinde kullanıldığı ortamda oluşan gürültü sesleri emerek geri yansımasına müsaade etmez. Dış profil yapısı sayesinde malzemede parçalanma kopma meydana gelmez. Masaları istediğiniz kadar bölebilmenize olanak sağlar. Karşılıklı veya yan yana oturma durumunda farklı ses tonlarını devamlı duymak kulağa rahatsız edici bir şekilde geleceğinden kendi konuşmanızı da anlayamazsınız ve kafa karışıklığına sebep olur.

masa seperasyon panelleri

MASA SEPERASYON PANELLERİ

Akustik masa seperatör paneli fiyatı ses yalıtım malzemesinin kalınlığı ve ebatı hesap edilerek verilir. Bunun için fiyat teklifi almak istiyorsanız bizimle mail üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ SES YALITIMI