Emar Odası Ses Yalıtımı | Hastane Ses Yalıtımı

Hastane içerisinde oluşan gereksiz gürültüler hem hastane çalışanlarını hemde hastaları olumsuz etkilemektedir. Hastanelerde kullanılan emar cihazları da bu gürültüyü oluşturan nedenlerden biridir.

emar odası ses yalıtımı

emar odası ses yalıtımı

Bu gibi durumlarda emar odası ses yalıtımı ve izolasyon uygulamamızla daha sessiz ve sağlıklı hastane ortamı oluşturabilirsiniz. Hastanelerde hastaların bulundukları odalara bazı hallerde gürültü girmemesi çok önemli olabilir. Bu durumda antibakteriyel ses yalıtım süngeri ile ses izolasyonu uygulamaları yapılabilir.

emar odası ses yalıtımı

emar odası ses yalıtımı

Yanmazlık özelliği olan ve antibakteriyel melamin süngerler genellikle hastane ve okul gibi mekanlarda kullanılır. Melamin köpük kanserojen madde içermez. Düşük yoğunluk ile yüksek ses yutum kabiliyeti ile ses izolasyonu sağlar. Fakat tek başına kullanıldığında yüksek ölçülü sesleri engelleyemez.

emar odası ses yalıtımı

emar odası ses yalıtımı

Emar odası ses yalıtımında iki melamin köpük arasına uygulanan epdm ağır ses bariyeri ile yüksek ölçülü seslerde yalıtılabilmektedir. Teknik ekibimizin hastane odalarında veya mr cihaz odalarında canlı keşif veya fotoğraflardan çözüm üretenler sizi bu sıkıntıdan kurtarabilir. Daha fazla bilgi için ürünlerimizi inceleyebilir, telefonla ulaşabilir, mail atabilir veya online iletişim hizmetimizden yaralanabilirsiniz.