çağrı merkezi ses yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı | Call Center Akustik Yalıtım Malzemeleri

Çağrı merkezi ses yalıtımına en çok ihtiyaç duyulan alanlardan sadece biridir ve yapılan yalıtım sayesinde dış seslerden uzak bir şekilde çalışanlar rahat bir şekilde işlerini sürdürebilmektedir.

İncele

Emar Odası Ses Yalıtımı | Hastane Ses Yalıtımı

Hastane içerisinde oluşan gereksiz gürültüler hem hastane çalışanlarını hemde hastaları olumsuz etkilemektedir. Hastanelerde kullanılan emar cihazları da bu gürültüyü oluşturan nedenlerden biridir.

İncele

Toplantı Odası Ses YalıtımıToplantı Odası Ses Yalıtımı | Görüşme Odası Akustik Düzenleme

Toplantı odasında ses izolasyonu ses karışıklığını engellemek ve yankı oluşmaması istenildiğinde duvar, tavan ve zeminlerde ses izolasyon malzemeleri kullanılarak, tüm sorunlar giderilebilir.

İncele

Ofis Odası Ses İzolasyonuOfis Odası Ses İzolasyonu | Çalışma Odası Akustik Ses Yalıtımı

Ofis ses izolasyonu gürültünün dikkat dağıtması nedeni ile çalışanları sağlığı ve psikolojisini etkilediği bilinmektedir. İşini kaliteli bir şekilde yapmak isteyen kişilerin iş alanlarında uygun ortamın sağlanması önemlidir.

İncele

dugun-salonu-ses-yalitimiDüğün Salonu Ses Yalıtımı | Salon Akustik Yalıtımı | Gürültü İzolasyonu

Düğün salonlarında ses yalıtım ürünleri ile gürültü kontrolünü ve bu alandaki ses kalitesini artırın. Ses yalıtımı ile çıkan ses kontrolünü sağlamaktayız. Yine bu tip salonlarda sesin her bir bölgeye net olarak ulaşabilmesi için akustik alt yapı denetimini yapmaktayız.

İncele

Otel Odası Ses YalıtımıOtel Odası Ses İzolasyonu | Pansiyon Odaları Akustik İzolasyon

Otel odası ses izolasyonu, otel suit odalarındaki ses karmaşasının, yankı ve ekonun en az seviyeye indirilmesi için odanın ses izolasyonun yapılması gerekmektedir. Otel müşterilerinin rahatı ve konforu için ses izolasyon uygulaması yapılarak konfor ve rahatlık sağlanabilmektedir.

İncele

Odyoloji Ses İzolasyonu | İşitme Odası Akustik İzolasyon Uygulaması

Ses sorunları sağlık açısından büyük problemlere yol açabilmektedir. Odyoloji problemi kulakta işitme azalması, televizyon sesinin artması, duyduğu sesleri anlayamama, çınlama, sesin yönünü belirleyememek şeklinde belirtiler vermeye başlamaktadır.

İncele

Spor Salonu Ses İzolasyonuSpor Salonu Ses İzolasyonu | Fitness Salonu Akustik İzolasyon Malzemeleri

Spor Salonu Ses İzolasyonu ses karışıklığı, eko ve yankılanma gibi ses problemlerinde çözümler sunmaktadır ve rahatlıkla spor yapma olanağı sağlamaktadır. Spor salonlarında rahatlıkla ve ses olmadan spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Spor salonlarında uygulamalarımız ve ses yalıtım malzeme satışımız bulunmaktadır.

İncele

Stüdyo Ses İzolasyonu | Kayıt Odaları Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı Akustik ses problemleri ve sesin geçişini engellemek adına yapılan uygulamalardır. Dilerseniz teknik ekibimizle görüşüp uygun malzemeleri satın aldıktan sonra kendiniz uygulamasını yapabilirsiniz. Bazı eko, yankı, titreşimli seslere karşı çözüm sunan akustik süngerler kaliteli bir akustik düzenleme sağlamaktadır.

İncele

Müzik Odası Ses İzolasyonu | Enstrüman Odaları Akustik İzolasyon Malzemeleri

Müzik odası ortamında etkili sonuçlar almak için malzeme seçimi son derece önemlidir. Çocuğunuz veya sizin boş zamanlarında yeni bir enstrüman çalmak veya öğrenmek isterseniz, bir müzik odası olması gerekir. Bu özel oda, mümkün olan en iyi akustiğe sahip olması gerekir. .

İncele

Kayıt Odası Ses İzolasyonu | Prova Odası Akustik İzolasyon

Ses kayıt odaları ses yalıtımı yapılması gereken mekanlardandır. Yapılacak işin profesyonelce olması için ses yalıtım uygulaması yapılması gerekir. Dışarıdan içeri ses girmesi halinde en ufak sesler bile hatalara neden olabilir. Bu nedenle ses yalıtımı yaptırılmalıdır.

İncele

Konferans Salonu Ses İzalasyonuKonferans Salonu Ses İzolasyonu | Seminer Salonu Akustik İzolasyon

Konferans Salonu Ses İzolasyonu kötü ses kalitesi ve ses izolasyonlu değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve verimli, kaliteli bir görüşme sağlamakta düşük bir verim söz konusudur. Konferans Salonuna uygun bir akustik düzenleme olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların ses karmaşasından dolayı konsantre olma problemleri ortaya çıkmaktadır.

İncele

Sinema Salonu Ses İzolasyonu | Cinema Salonu Akustik İzolasyon

Sinema salonları ses yalıtımı yapılması gerekli olan mekanlar arasındandır. Yüksek gürültülü mekan olduğu için dış mekana ses geçişi engellenmelidir. İçeriden dışarıya ses çıkmaması ve dışarıdan içeriye ses sızmaması için ses yalıtımı gerekmektedir.

İncele

Evlerde Ses İzolasyonuEvlerde Ses İzolasyonu | Home Cinema Salonu İzolasyonu Malzemeleri

Evinizde sinema odasına içeriden dışarı ses çıkmaması ve dışarıdan içeri ses sızmaması için ses yalıtımı yaptırmanız gerekmektedir. Kimsenin sizi rahatsız etmediği ve sizinde kimseyi rahatsız etmediğiniz bir ortamda film seyretmeniz için ses yalıtımı gereklidir. Sinema odasının akustiğide önemlidir.

İncele

Duvar Ses Yalıtımı | Komşu Duvar Ses İzolasyonu | İki Duvar Arası Ses Yalıtımı

Duvar Ses Yalıtımı ses problemlerine karşı yapılan ses izolasyon uygulamaları ile daha huzurlu aile ortamı sağlanabilmektedir. Üst ya da yan taraftan gelen ses problemlerine karşı alınan önlem sağlık açısından gerekli bir çalışmadır. Evdelerde, ofiste, stüdyolarda akustik düzenleme sağlanılarak istenilen ses kesintisi sağlanılabilmektedir. Ses kirliliği etkisi sağlık ve psikolojik açıdan bireyde rahatsız edici sorunlar meydana getirebilmektedir.

İncele

Zemis Ses YalıtımıZemin Ses Yalıtımı | Şap Altı Ses İzolasyon Malzemeleri

Zemin ses yalıtımı yapılması gerekli durumlarda seramik vb. kaplama malzemelerinin altına kaplama ve ana zeminin birbirinden ayırmak ve ses izolasyonu sağlamak amacıyla kullanılır. Ayırıcı özelliği sayesinde ana zemin ve kaplama malzemesi arasında oluşan gerilmeleri yok eder, çatlakları köprüler ve güvenli bir döşeme imkanı sunar. Şap altında kauçuk, parke altında mantar kauçuk veya mantar şiltesi önermekteyiz.

İncele

Katlar Arası Ses YalıtımıTavan Ses Yalıtımı | Katlar Arası Ses İzolasyon | Üst Kata Giden Seslerin Yalıtımı

Tavan ses yalıtımı üst kata giden sesleri engellemek için yapılan ses izolasyon uygulamalarıdır. Komşu duvarlarından gelen ses problemleri yüzünden bir çok aile komşusuyla sıkıntı yaşamaktadır. Yan daire arasında yalıtım dahil, yukarıda ve aşağıda binanın diğer tarafa ses geçişini engellemek için ses izolasyonu yapılmaktadır. Ses Yalıtımı ile ilgili çalışmalar ve gürültü denetimi, sağlıklı ve huzurlu bireyler için önemlidir.

İncele

Atış Poligonu Ses YalıtımıAtış Poligonu Ses İzolasyonu | Silah Atış Alanı Ses Yalıtım Malzemeleri

Atış poligonundan dışarıya giden sesler gürültü kirliliği oluşturur. Gürültü kirliliğini ve bu şikayetleri engellemek adına ses yalıtımı yaptırabilirsiniz. Atış poligonlarında mekandan sıfır düzeyde ses çıkmasını engelleyecek kadar yeterli ses yalıtımı uygulamaları sağlamaktayız. Atış poligonlarında ses yalıtımını duvar, tavan ve zeminler için yapılan çalışmalar ile teknik uygulama ekibimiz en kısa sürede tamamlamaktadır.

İncele

hidrafor odası ses yalıtımıHidrofor Odası Ses İzolasyonu | Hidrofor Kabini Ses Yalıtım Malzemeleri

Hidrofor Odası Ses Yalıtımı; Rahatsızlık hissi uyandıran hidrofor odalarındaki cihazlar insan sağlığı açısında da büyük önem taşımaktadır. Bu gibi ses problemlerine karşı ses yalıtım uygulamaları yapılabilmektedir. Hidrofor cihazları çalıştırıldığında çevreye şiddetli bir şekilde gürültü kirliliği sağlar.

İncele

Kompresör Odası İzolasyonu Ses YalıtımKompresör Odası Ses İzolasyonu | Kompresör Dairesi Ses Yalıtım Malzemeleri

Kompresör Ses İzolasyonu; Kompresörlerde en çok rahatsız eden durum gürültü problemidir. Kompresörlerin yapısından dolayı bu ses olmak zorundadır. Ancak bu ses en aza indirilmeye çalışılmaktadır. Vidalı kompresörler, pistonlu kompresörlere oranla daha sessiz çalışmaktadır. Bunun sebebi pistonlu kompresörlerin çalıması esnasında pistonların vuruntulu bir şekilde silindirin içerisinde hareket etmesidir.

İncele

Oto Araç Ses İzolasyonuAraç Motoru İzolasyonu | Otomobil Ses Yalıtımı

Araç teknolojisinde yakıt ekonomisi sağlamak amacıyla kullanılan malzemeler yolculuk sırasında rahatsız verebilmektedir. Aracın motorundan çıkan sesler sizi ve araçta bebek uyuyor ise oldukça rahatsız edici gelecektir.Veya dinlediğiniz müzik uzun süre dinlediğinizde rahatsız edici hale gelecektir.

İncele

Asansör Dairesi Ses İzolasyonuAsansör Dairesi İzolasyonu | Asansör Ses İzolasyonu Malzemeleri Uygulaması

Asansör dairesi ses izolasyonu mekanik ortamlarda ses yalıtımı yapılması gereken bir yerde asansör dairesi ses izolasyonu gürültü çıkartan ve rahatsız eden asansör ses kirliliğinden kurtulmak için ses izolasyon uygulamaları yapılmaktadır. Asansör sesleri bir çok farklı mekanda farklı rahatsızlık oluşturabilmektedir.

İncele

Sogutma Odası Ses İzolasyonuSoğutma Odası İzolasyonu | Klima Odası Ses İzolasyonu Malzemeleri

Soğutma odası ses izolasyonu üniteniz,klimanız veya chiller grubunuzdan gelen sesler iş performansınızı veya günlük hayatta rahatsızlık oluşturuyorsa ses izolasyonu uygulamaları ile çözüme ulaşabilirsiniz. Kabin oluşturarak veya odanın tavan ve duvarlarına ses izolasyonu malzemeleri uygulanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

İncele

Tekne Motor Kabini Ses İzolasyonuTekne Motor Kabini İzolasyonu | Tekne Motoru Ses İzolasyonu

Tekne Motoru Ses İzolasyonu tekne motorlarından gelen rahatsızlık verici sesler adına ses izolasyonu uygulamaları ve malzemeleri toptan satışı yapmaktayız. Tekne motor kabininde ses izolasyonu sağlamak adına yanmaz bariyerli ses izolasyon süngeri kullanmak gereklidir. %100 yanmaz ve sertifikalı ürünlerimiz epdm ağır ses bariyeri ile kullanıldığında ciddi bir izolasyon sağlanmış olur.

İncele

Klima Santral Odası İzolasyonu | Chiller Grubu Ses Yalıtım Malzemeleri

Klima Santral Odaları Ses Yalıtımı; Tesislere yapılan mekanik tesisat ve havalandırma sistemlerinin her türlü izolasyon uygulamalarını yapıyoruz. Chiller grubu ses yalıtımı çözümleri kabin ile izolasyon sağlanması gibi hizmet ve çözümlerimiz mevcuttur.

İncele

Jeneratör Odası Ses İzolasyonu | Jeneratör Kabini Gürültü İzolasyonu

Jeneratör Odası Ses Yalıtımı jeneratörünüzden gelen seslerden rahatsız oluyorsanız yaptırmanız gereken uygulama modelidir. Sesi engelleyebilmek için jeneratörün bulunduğu daireye bir izolasyon çalışması yapabilir veya jeneratörünüzü bir kabin içerisine alarak sesi kesebilirsiniz.

İncele