Akustik Baffle Panel | Baffle Tavan Askı Sistemleri | Akustik Tavan Kaplama

Baffle panel ortamdaki yankı, yüksek ses ve gürültünün yok edilmesi yada en aza indirgenmesi için kullanılan akustik ses yalıtım panellerinden birisidir. Baffle akustik panellerin dış yüzeyi akustik kumaş kaplı ve içinde cam yünü bulunan akustik panelleridir.

akustik baffle paneli fiyatı

akustik baffle panel m2 fiyatları

Orta ve yüksek sesleri emerek ortamın yankısını ve gürültüsünü en aza indirdiğinden dolayı daha sağlıklı bir iletişim ortamı sağlar ve bundan dolayı verimli bir çalışma ortamı sağlanır.

Baffle akustik tavan panelleri yankı yalıtımı sağlamak, çınlama oluşumunu engellemek ve gürültü yoğunluğunu azaltmak amacıyla uygulanan, dilediğiniz renklerde sipariş vererek temin edebileceğiniz akustik özellikte ses yalıtım panelleridir.

akustik baffle panel m2 fiyatları

akustik baffle panel m2 fiyatları

Akustik baffle dekoratif paneller çağrı merkezi, ofis, müzik odası, konferans salon, toplantı salonu ve tiyatro salonu gibi yüksek tavanlı mekanlarda tercih edilmektedir. Baffle akustik panellerin dış yüzeyi akustik kumaş ile kaplı olduğundan dolayı farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Akustik baffle paneller iyi bir ses yalıtıcı özelliğe sahip akustik paneller arasındadır. Akustik baffle panel uygulaması için askı aparatları gerekmektedir. Uygulama yapıldıktan sonra görünüşü çok önemli olduğu için uygulanacağı kısım lazerli metre ile belirlenmesi akustik açısından önemlidir.

akustik baffle panel m2 fiyatları

akustik baffle panel m2 fiyatları

Akustik Baffle Panel Uygulama