Yanmaz Melamin Sünger | Basotect Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz süngerler melamin reçine, bir termoset polimerden yapılmış, esnek, açık hücreli bir köpüktür. Basotect üstün özellikleri yüksek ses emme kapasitesi, alev geciktirici özellikleri, yüksek sıcaklık dayanımı, düşük ağırlık ve ısı yalıtımı vardır. Basotect üstün özellikleri nedeniyle ses yalıtım uygulamaları ve sanayi, otomotiv, ulaşım ve tüketici yani temizlik gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Hafif ve açık mineral lifleri olduğundan Basotect hızlı ve kolay monte edilebilir. Yapısı ve ham maddesinden ötürü yanmaz ve zehirli kimyasal içermemektedir.

melamin akustik yanmaz süngerler

basotect melamin akustik yanmaz süngerler

Yanmaz Düz Sünger | Akustik Düz Ses Yalıtım Süngeri | Ses Yalıtım Malzemesi

Yanmaz düz sünger akustik ses yalıtımı veya ses izolasyonu uygulamalarında kullanılır. Düz form yüzeyi sayesinde uygulama kolaylığı sağlanır. 10mm-20mm-30mm kalınlığa 50dns yoğunluğa sahip olduğundan çeşitli ses frekanslarını önlemek amacıyla kullanılabilir. Sadece siyah rengi olsa da yüzeyi sprey boya ile boyanabilecek durumda olduğundan istenilen renkte boyayıp mekanın akustiğine ayak uydurmasını  ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Yanmaz Düz süngerler yüksek yoğunluğa sahip olmadığından yüksek sesleri kesemez bunun için bariyerli düz sünger kullanmalısınız. 

akustik yanmaz düz sünger

akustik yanmaz düz sünger

Yanmaz Special Sünger | Akustik Yanmaz Süngerler

Yanmaz Special Süngerler Acosutic Firend sünger grubundan olup yanmazlık özelliği o class sekmentinden olup akma dökülme ( tozuma ) ve sarkma yapmaz. Ses yalıtım ürünleri arasında ilk sırayı alan bu performansı yüksek profesyonel stüdyo ses yalıtım malzemesi olan ses izolasyon süngerleri son derece etkili ses emilim değerlerine sahiptir. Yanmaz süngerler Hem alçak ve yüksek frekanslardada beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Plaka olarak üretilen Special Süngerlerin ebadları : 1000 mm x 1000 mm ve Kalınlık olarak 40 mm standart kalınlığa sahiptir.

akustik yanmaz special sünger

akustik yanmaz special sünger

Yanmaz Labirent Sünger | Akustik Labirent Sünger | Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz Labirent Sünger stüdyo ses yalıtım malzemesi olan akustik labirent köpükler yüksek ses yutma özelliği sayesinde endüstriyel izolasyonda da tercih edilmektedir. Amatör müzisyenler için çok ideal bir akustik üründür. Akustik süngerleri kendinden yapışkanlı ev ses yalıtımını artırmak için arası ağır kauçuk ses yalıtım bariyerli de üretmekteyiz. Yanmaz süngerler Esnek bir yapıya sahip olduğundan kıvrımlı yerlerde bile uygulanabilmektedir. Duvara, tavana, kornişin etrafına veya herhangi bir bölgeye aks rapid sünger yapıştırıcısı sürdükten sonra malzemeyi üzerine uygulayabilirsiniz. 

akustik yanmaz labirent sünger

akustik yanmaz labirent sünger

Yanmaz Piramit Sünger | Akustik Ses Yalıtım Süngerleri

Yanmaz piramit sünger mineral bazlı yanmazlık katkısı entegre edilmiş açık gözenekli ve yanmazlık testlerinde yüksek dayanım gösteren piramit tipinde akustik ses yalıtım süngeridir. Yanmaz süngerler Esnek bir yapıya sahip olması ve kesim ölçülerinin uygulamaya elverişli olmasından dolayı kolay uygulanabilir. Malzemeler en iyi standartlara sahip ham maddelerle ileri teknoloji kullanılarak üretilir. Piramit sünger fiyatı için fiyat listemize göz atabilirsiniz.

akustik yanmaz piramit sünger

akustik yanmaz piramit sünger

Yanmaz Yumurta Sünger | Akustik Yumurta Sünger | Ses Yalıtım Süngeri

Ses yalıtımlarının diğer yalıtımlarının diğer yalıtım işlemlerinden oldukça büyük farkları bulunmaktadır. Genel olarak iç alanlarda uygulanan bu işlemlerde oldukça titiz bir çalışma gerekmektedir. İnce ve hassas birçok yer bulunmaktadır ve alanın iç kısmının başarılı bir şekilde kaplanması bu şekilde sağlanabilmektedir.

Etkili bir şekilde yapılacak olan bu kaplama işlemlerinde sorunsuz bir şekilde başarı sağlanması mümkün olabilmektedir. Yanmaz süngerler Sorunsuz olarak yapılacak olan ve başarı sağlanacak olan bu işlemler de yumurta sünger kullanımı oldukça fazladır. Bu konuda firmamız yıllardır farklı malzemeler ile ses yalıtımı konusunda profesyonel hizmetler sunmaktadır. 

akustik yanmaz yumurta sünger

akustik yanmaz yumurta sünger