Yanmaz Spesiyal Sünger | Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz Spesiyal Süngerler Acosutic Firend sünger grubundan olup yanmazlık özelliği o class sekmentinden olup akma dökülme ( tozuma ) ve sarkma yapmaz. Ses yalıtım ürünleri arasında ilk sırayı alan bu performansı yüksek profesyonel stüdyo ses yalıtım malzemesi olan ses izolasyon süngerleri son derece etkili ses emilim değerlerine sahiptir. Hem alçak ve yüksek frekanslardada beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Plaka olarak üretilen Special Süngerlerin ebadları : 1000 mm x 1000 mm ve Kalınlık olarak 40 mm standart kalınlığa sahiptir.

yanmaz special sünger m2 fiyatları

yanmaz special sünger m2 fiyatları

Yanmaz süngerler akustik mekanlarda ve makineli iş ortamlarında kullanılabilecek ses yalıtım süngeridir. Poliüretan köpüğünden üretildiği için esnek ve hafif bir yapısı vardır. Kendinden yapışkanlı modelleri bulunduğundan uygulamasını rahatlıkla yapabilirsiniz. Eğer çok uzun süreli kullanım istiyorsanız daha etkili bir çözüm olarak aks rapid sünger yapıştırıcısını tercih edebilirsiniz. Bariyerli yanmaz Spesiyal sünger yüksek ses frekanslarında kullanılır. Yüksek ses frekansından kastımız jeneratör dairesi, hidrofor odası, kazan dairesi gibi yüksek motor gücüne sahip makinelerin olduğu ortamlar.

yanmaz special sünger m2 fiyatları

yanmaz special sünger m2 fiyatları

Akustik düzenleme ve ses yalıtımı yapılması gereken mekanlarda kullanılan ses izolasyon malzemesidir. Special sünger mekan akustiğini ses emicilik özelliği sayesinde sağlar. Yanmaz özellikte bir süngerdir ve bu özelliği özel kimyasal maddelerde bekletilerek kazanır. Special sünger uygun fiyatlıdır ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

yanmaz special sünger m2 fiyatları

yanmaz special sünger m2 fiyatları

Yüzeyi sprey boya ile boyanabilen special sünger birinci sınıf kalitede bir üründür. Poliüretan köpükten meydana gelir. Yanmazlık özelliği olan bir süngerdir. ISO kalite belgeli ve yanmazlık sertifikalıdır. Küflenmez, nemden etkilenmez ve uzun süre temizliğe ihtiyaç duymaz. Yanmaz özellikte olan yanmaz Spesiyal sünger ses izolasyonu ve ortam akustiği sağlar. Sinema salonları, konferans salonları, konser salonları, toplantı salonları, disko, jeneratör odaları, kompresör odaları, havalandırma kanalları, makine daireli vb. mekanlarda kullanılır. Oldukça geniş bir kullanım alanı vardır.

yanmaz special sünger m2 fiyatları

yanmaz spesiyal sünger

AKUSTİK SPECIAL SÜNGER ÖZELLİKLERİ

  • 38 mm kalınlığındadır.
  • Yüksek ve orta frekans bantlarının yanında düşük frekans bantlarında da etkilidir.
  • Renk seçeneği melamin köpük gri ve beyazdır.
  • Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleri mevcuttur.
  • Ağır Epdm ses bariyeri, bondex sünger ve düz akustik sünger ile birlikte kullanılabilir.
  • Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 C
  • Ses iletkenlik 0,035 W/mK
  • Ses yutma katsayısı ?=0,30 – 1,12