İzmir Aksa Akustik şubemizde akustik panel ses yalıtım malzemelerimiz mevcuttur. Akustik ses yalıtımında tercih edilen ürünlerden biride akustik ses geçirmez panellerdir. Bu paneller özellikle akustik ortamlarda yüksek performanslı ürünlerdir. Ses yalıtımında malzeme seçimi önemli bir konudur. Ortama uygun malzeme seçimi doğru ve yüksek performanslı ses yalıtım hizmeti almanıza olanak sağlar. İzmir şubemizde bulunan ses yalıtım panellerimiz; kumaş kaplı paneller, masa seperatörü, akustik kumaş, akustik paravan, derzli ve delikli ahşap panel, akustik difüzör, baffle ve yüzer tavan mevcuttur.

İzmir ses yalıtım panelleri; akustik panel kumaş kaplı ve ahşap panel olmak üzere iki türe sahiptir. Yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır. Akustik panel iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çıkarmaktadır.

izmir akustik ses yalıtım panelleri

izmir akustik ses yalıtım panelleri

İzmir ses yalıtım panelleri akustik panel ortamda bulunan değişken frekanstaki ses dalgalarının tavan ve duvar yüzeyine çarpması sonucunda rezonansa girmesini önleyen ve sesin net olarak duyulmasına imkan veren dekoratif akustik paneldir. Akustik panel kumaş kaplı ve ahşap panel olmak üzere iki türe sahiptir. Yüksek yoğunluklu taş yünü levhadan yapılma iç yapı ise yangın dayanımı ve ses yalıtımı özellikleri barındırmaktadır. Akustik panel iletişim kurulacak ortamdaki ses iletişim kalitesini en üst noktaya çıkarmaktadır.

izmir akustik ses yalıtım panelleri

izmir akustik ses yalıtım panelleri

Akustik paneller kullanım amaçları ve çeşitlerine göre türlere ayrılmaktadır. Farklı desenlerde ve farklı malzemelerden oluşan bir çok akustik panel bulunmaktadır. Akustik panellerin; kumaş kaplı, ahşap, akustik ses emici paravan, akustik difüzör panel, masa seperatörü, akustik baffle, yüzer tavan panel çeşitleri bulunmaktadır. Siz ihtiyacınıza en uygun olan panel çeşidini belirleyip, firmamıza bu yönde istekte bulunabilirsiniz. Firmamız akustik panellerin satışının yanında uygulamasını da sağlamaktadır.

izmir akustik ses yalıtım panelleri

izmir akustik ses yalıtım panelleri

Masa seperatörü masalarda kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Hem görüntü hem de ses ayırıcı özelliği ile bilinmektedir. Özellikle içinde bulundurduğu ses yalıtım sistemi ile birlikte iki masa arasında ses geçişini ve ses karışmasını engellemektedir. Bu sistemin en kayda değer özelliklerinden biri seperasyonun 40 ve 80 mm arası ölçülerde dahi ince kesitinin her iki yüzeyine de cam, melamin ve kumaşlı panel uygulanabilmesidir.

İzmir Ses Yalıtım Panelleri Uygulama