Basotect Melamin Piramit Sünger | Akustik Piramit Sünger

Basotect Piramit Sünger akustik ses yalıtımı ve gürültü izolasyonunda verim alabilmek ve göze hitap etmesi açısında farklı bir tasarım elde etmek için üretilen ses yalıtım süngeridir. Bu süngerler adından da anlaşıldığı gibi piramit şeklindedir. Yanmaz alev almaz özelliğe sahiptir ISO sertifikalıdır.

Basotect Piramit Süngerler antibakteriyel malzemeden üretildiğinden dolayı hastane, ev, okul, spor salonu, stüdyo gibi mekanlarda kullanılabilir ve tercih edilir. Basotect melamin süngerler duvar ve tavana uygulanabilmekte ve uygulaması kolaydır sizlerde kolaylıkla yapabilirsiniz. Solid bazlı sünger yapıştırıcısı yardımıyla uygulanmaktadır ancak yapışkanlı olan modelleri de bulunmaktadır.

akustik basotect melamin piramit sünger

akustik basotect melamin piramit sünger

Basf avrupa fabrikasında ürettiği yanmaz melamin sünger ailasinden olan akustik piramit süngerler, üstün ses yutma ve yalıtım değerlerine sahiptir.Ürün hafif ver yanmaz olmasının yanı sıra yüksek ve alçak frekans seslerde üstün performansa sahiptir.

akustik basotect melamin piramit sünger

akustik basotect melamin piramit sünger

Basf basotect süngerleri nasa ve havacılık sektörü için geliştirmiştir. Basotect Akustik Piramit Süngerleri 2 cm ile 5 cm Arasında ve 100/100 cm – 50 cm / 125 cm Plaka Olarak Üretiyoruz. Basotect Melamin Akustik Piramit Süngerleri Stüdyonuzda Müzik Odanızda Tavan Duvar Uygulayabilirsiniz.

akustik basotect melamin piramit sünger

akustik basotect melamin piramit sünger

Basotect Melamin Piramit Sünger Boyutları : 50 cm  x 125 cm ile 100 cm x 100 cm plaka boyutları

Basotect Melamin Piramit Sünger Paketleri : 10 adet paket halinde satılmaktadır. 1 Paket 10 m² olarak satılır.

Basotect Melamin Piramit Sünger Renkleri : Açık gri, koyu gri ve beyaz olarak üretimi mümkündür.

Basotect Melamin Piramit Sünger Kullanım Alanı : Müzik odası, odyoloji odası, jeneratör kabini, radyo odası, spor salonu, eğlence mekanları vb..

Basotect Melamin Piramit Sünger Yanmazlık : Yanmazlık alev almaz ISO sertifikası bulunmaktadır.