Düğün Salonu Ses Yalıtımı | Salon Akustik Yalıtımı | Gürültü İzolasyonu

Düğün salonlarında ses yalıtım ürünleri ile gürültü kontrolünü ve bu alandaki ses kalitesini artırın. Ses yalıtımı ile çıkan ses kontrolünü sağlamaktayız. Yine bu tip salonlarda sesin her bir bölgeye net olarak ulaşabilmesi için akustik alt yapı denetimini yapmaktayız. 

düğün salonu ses yalıtımı

düğün salonu ses yalıtımı

Artık düğün salonlarında gürültüye son. Düğün salonları mutlaka ses izolasyonu ve ses yalıtımı uygulamalarının yaptırılması gereken mekanlardandır. Nedeni ise hem etrafı bu gürültüye maruz bırakmamak hem de içeride müzik ortamı olacağından dolayı bu seslerin yankılanmasını eko yapmasını engellemek için akustik düzenleme gerekmektedir. Bu akustik düzenlemeler akustik paneller ve akustik ses yalıtım süngerleri ile sağlanabilir.

Düğün Salonu Ses Yalıtımı

düğün salonu ses yalıtımı

düğün salonu ses yalıtımı

Akustik sünger çeşitleri piramit sünger , spesiyal sünger, yumurta ve labirent tipleri olmak üzere akustik düzenleme yanı sıra mekanın dekoruna uygun olabilir. Genellikle bu malzemeler yankı yalıtımı için kullanıldığından ses geçişlerini engellemek için bariyerli ses yalıtım süngerleri ve süngerpan tercih edilir. Hava boşluğu bırakılarak yapılan duvar ses yalıtımı uygulaması ile yüksek oranda ses kesimi sağlanır.

Akustik Ses Yalıtımlı Düğün Salonu