Akustik ortamlar, akustik düzenleme gerektiren mekanlardan uygulanan bir yöntemdir. 

Evlerde Ses İzolasyonu

Evlerde Ses İzolasyonu | Home Cinema Salonu İzolasyonu Malzemeleri

Evinizde sinema odasına içeriden dışarı ses çıkmaması ve dışarıdan içeri ses sızmaması için ses yalıtımı yaptırmanız gerekmektedir. Kimsenin sizi rahatsız etmediği ve sizin de kimseyi rahatsız etmediğiniz bir ortamda film seyretmeniz için ses yalıtımı gereklidir. Sinema odasının akustiğinde önemlidir.

İncele

Müzik Odası Akustik Oda Kiti

Müzik Odası Ses İzolasyonu | Enstrüman Odaları Akustik İzolasyon Malzemeleri

Müzik odası ortamında etkili sonuçlar almak için malzeme seçimi son derece önemlidir. Çocuğunuz veya sizin boş zamanlarında yeni bir enstrüman çalmak veya öğrenmek isterseniz, bir müzik odası olması gerekir. Bu özel oda, mümkün olan en iyi akustiğe sahip olması gerekir. .

İncele

akustik ortamlar

Stüdyo Ses İzolasyonu | Kayıt Odaları Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı Akustik ses problemleri ve sesin geçişini engellemek adına yapılan uygulamalardır. Dilerseniz teknik ekibimizle görüşüp uygun malzemeleri satın aldıktan sonra kendiniz uygulamasını yapabilirsiniz. Bazı eko, yankı, titreşimli seslere karşı çözüm sunan akustik süngerler kaliteli bir akustik düzenleme sağlamaktadır.

İncele

Konferans Salonu Ses İzalasyonu

Konferans Salonu Ses İzolasyonu | Seminer Salonu Akustik İzolasyon

Konferans Salonu Ses İzolasyonu kötü ses kalitesi ve ses izolasyonlu değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve verimli, kaliteli bir görüşme sağlamakta düşük bir verim söz konusudur. Konferans Salonuna uygun bir akustik düzenleme olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların ses karmaşasından dolayı konsantre olma problemleri ortaya çıkmaktadır.

İncele

Otel Odası Ses Yalıtımı

Otel Odası Ses İzolasyonu | Pansiyon Odaları Akustik Ortamlar

Otel odası ses izolasyonu, otel suit odalarındaki ses karmaşasının, yankı ve ekonun en az seviyeye indirilmesi için odanın ses izolasyonun yapılması gerekmektedir. Otel müşterilerinin rahatı ve konforu için ses izolasyon uygulaması yapılarak konfor ve rahatlık sağlanabilmektedir.

İncele

Spor Salonu Ses İzolasyonu

Spor Salonu Ses İzolasyonu | Fitness Salonu Akustik İzolasyon Malzemeleri

Spor Salonu Ses İzolasyonu ses karışıklığı, eko ve yankılanma gibi ses problemlerinde çözümler sunmaktadır ve rahatlıkla spor yapma olanağı sağlamaktadır. Spor salonlarında rahatlıkla ve ses olmadan spor aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Spor salonlarında uygulamalarımız ve ses yalıtım malzeme satışımız bulunmaktadır.

İncele

Kayıt Odası Ses İzolasyonu | Prova Odası Akustik İzolasyon

Ses kayıt odaları ses yalıtımı yapılması gereken mekanlardandır. Yapılacak işin profesyonelce olması için ses yalıtım uygulaması yapılması gerekir. Dışarıdan içeri ses girmesi halinde en ufak sesler bile hatalara neden olabilir. Bu nedenle ses yalıtımı yaptırılmalıdır.

İncele

Sinema Salonu Ses İzolasyonu | Cinema Salonu Akustik İzolasyon

Sinema salonları ses yalıtımı yapılması gerekli olan mekanlar arasındandır. Yüksek gürültülü mekan olduğu için dış mekana ses geçişi engellenmelidir. İçeriden dışarıya ses çıkmaması ve dışarıdan içeriye ses sızmaması için ses yalıtımı gerekmektedir.

İncele

Odyoloji Ses İzolasyonu | İşitme Odası Akustik İzolasyon Uygulaması

Ses sorunları sağlık açısından büyük problemlere yol açabilmektedir. Odyoloji problemi kulakta işitme azalması, televizyon sesinin artması, duyduğu sesleri anlayamama, çınlama, sesin yönünü belirleyememek şeklinde belirtiler vermeye başlamaktadır.

İncele

Ofis Odası Ses İzolasyonu

Ofis Odası Ses İzolasyonu | Çalışma Odası Akustik Ses Yalıtımı

Ofis ses izolasyonu gürültünün dikkat dağıtması nedeni ile çalışanları sağlığı ve psikolojisini etkilediği bilinmektedir. İşini kaliteli bir şekilde yapmak isteyen kişilerin iş alanlarında uygun ortamın sağlanması önemlidir.

İncele

Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı Odası Ses Yalıtımı | Görüşme Odası Akustik Düzenleme

Toplantı odasında ses izolasyonu ses karışıklığını engellemek ve yankı oluşmaması istenildiğinde duvar, tavan ve zeminlerde ses izolasyon malzemeleri kullanılarak, tüm sorunlar giderilebilir.

İncele

çağrı merkezi ses yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı | Call Center Akustik Yalıtım Malzemeleri

Çağrı merkezi ses yalıtımına en çok ihtiyaç duyulan alanlardan sadece biridir ve yapılan yalıtım sayesinde dış seslerden uzak bir şekilde çalışanlar rahat bir şekilde işlerini sürdürebilmektedir.

İncele

Emar Odası Ses Yalıtımı | Hastane Ses Yalıtımı

Hastane içerisinde oluşan gereksiz gürültüler hem hastane çalışanlarını hemde hastaları olumsuz etkilemektedir. Hastanelerde kullanılan emar cihazları da bu gürültüyü oluşturan nedenlerden biridir.

 

İncele

dugun-salonu-ses-yalitimi

Düğün Salonu Ses Yalıtımı | Salon Akustik Yalıtımı | Gürültü İzolasyonu

Düğün salonlarında ses yalıtım ürünleri ile gürültü kontrolünü ve bu alandaki ses kalitesini artırın. Ses yalıtımı ile çıkan ses kontrolünü sağlamaktayız. Yine bu tip salonlarda sesin her bir bölgeye net olarak ulaşabilmesi için akustik alt yapı denetimini yapmaktayız.

İncele