Tekno Touch Sünger | Kadife Kaplı Renkli Sünger | Akustik Ses Yalıtım Süngeri

Tekno touch sünger ipeksi akustik Ses Geçirmez Sünger Akustik süngerlere alternatif olsun diye renkli olarak üretilen yüzeyi ipeksi ses yalıtım süngeridir. Yüzeyi değişik formlarda ve düz olarak üretilebilen ipeksi akustik süngerler ses emici ve akustik düzenleme sağlayan yalıtım süngeridir. İpeksi akustik ses emici yalıtım süngeri sesi emerek ses kalabalığını ortadan kaldırır.

tekno touch sünger

tekno touch sünger

Akustik süngerlerin kullanım alanı tahmin edebileceğinizden çok daha geniştir. Bizim amacımız ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde kullanımını sağlamaktır. Genellikle stüdyo, ses kayıt odası, prova odası, mix odası, reji odası gibi mekanlarda bu uygulamaları yapmaktayız.

Akustik Tekno Touch Özellikleri;

Tekno Touch Ebadları : 50 cm x 50 (Farklı Ebatlarda Üretilebilir.)

Tekno Touch Paket Miktarı : Toplam Panel Sayısı 20 ( Toplam Parça ) 5 m².

Tekno Touch Renkleri : Siyah, gri, mavi, sarı, turuncu, yeşil,kırmızı standart olarak satılır, farklı özel renklerde üretimi mümkündür.

Tekno Touch Kullanım Alanları : Müzik odası, stüdyo, radyo yayınevi, ses kayıt odası gibi özel mekanlarda kullanılır.

Tekno Touch Opsiyonlar : Özel kalınlık üretim mümkündür. Ebadlar özel kesim mümkündür.Renkler RAL Kartelası

Tekno Touch Yoğunluk : 26 DNS Standart yoğunluk. Ayrıca istenilen yoğunlukta ve kalınlıkta özel üretim mümkündür.

Akustik Tekno Touch Süngerler;

Yeni ipeksi akustik ses emici yalıtım süngerinin diğer akustik süngerlerden farkı ipeksi ve daha esnek olmasıdır. Kendinden yapışkanlı olanları da mevcuttur. Görünüşüyle ortama daha güzel görüntü kazandırdığı gibi gereksiz seslerden kurtulduğunuz için çok kullanışlıdır.

Kullanım alanı oldukça geniş olan akustik süngerlerin uygulanmasında amaç ses yalıtımı ve ses akustik düzenin sağlanmasıdır. Yeni ipeksi akustik ses emici özelliği barındıran tekno touch sünger, yapısal olarak diğer süngerlerden çok farklı değildir.

tekno touch sünger

tekno touch sünger

Tekno touch süngerler yapışkanlı modeli ve yapışkansız modeli kullanılarak uygulanabilir. Kendinden yapışkanlı tekno touch süngerin arkasındaki yapışkanlı kağıdı kaldırdıktan sonra temiz ve kuru yüzeye süngeri uygulayabilirsiniz. Sünger yapıştırıcısı kullanarak daha uzun ömürlü uygulama sağlamak istiyorsanız sünger yapıştırıcısını süngerin uygulanacağı alana sürdükten sonra süngeri üzerine yapıştırmalısınız. Daha sonrasında malzemenin yerini değiştirmeye kalmak malzemeye ve yapıştırıldığı alana zarar verir. Bu nedenle süngerin yapıştırılacağı kısmı iyi belirlemelisiniz. Yapıştırıcıyı sürüp malzemeyi yapıştırmaktan vazgeçersiniz yapıştırıcının bıraktığı iz kötü bir görüntüye sebep olur.

tekno touch sünger

tekno touch sünger

Ses yalıtım malzemeleri arasında estetik görünümü ile dikkat çeken tekno touch süngerler, standart süngerlerden 10 kata kadar daha dayanıklıdır. İpeksi yüzeyi ve farklı desenleri ile sınırsız alternatifler sağlamaktadır. Değişik yüzey formlarıyla ya da düz olarak üretilen ipeksi akustik süngerler, akustik düzenlemeyi ve ses emilimini optimum düzeyde sağlamaktadır.